Saygıdeğer sanatçılar,

Bu yıl, 24.sünü düzenlediğimiz “Sokak ve Yaşam” konulu Ulusal Geleneksel Türkiye Fotoğraf Yarışmamıza katılımlarınızdan dolayı öncelikle teşekkür ederiz.

Yarışmamıza bu yıl, 276 katılımcı 1396 eserle katılmış ve jüri üyelerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Sizlere, ödül ve sergileme alan eserlerin listesini aşağıdaki çizelgede sunuyoruz.

Ödül töreni ve kokteyli 23 Şubat, cumartesi saat 15:00’de Türk-İngiliz Kültür Derneği Ankara’da gerçekleşecektir. Yarışmanın sergisi 25 Şubat-07 Mart tarihleri arasında Nextlevel AVM NextArt Sergi Salonunda 10:00-22:00 saatleri arası gezilebilir. 25. yarışmamızın konusu önümüzdeki aylarda belirlenecek olup sitemizden ve sosyal medya kanallarımızdan duyurulacaktır.

Saygılarımızla,

     

Siyah Beyaz Ödülleri
K. No Ad-Soyad Derece Yapıt Adı Sergilenme Adı
86 Janset GÖRKEM 1.lik JG1879-5-OYUN-SB – Janset Görkem Oyun
94 Levent Aybars ÖZDEMİR 2. lik LA6735-1-düğün-siyahbeyaz Düğün
142 Erkan VURAL 3. lük AYAZ-2_kus_yemi Kuş Yemi
58 Remzi EKİN Mansiyon 131F23C6-AB95-4BD2-8CD3-2D7284E66CEB İsimsiz
122 Mehmet DEĞİRMENCİOĞLU Mansiyon tahta_araba Tahta Araba
Renkli Ödülleri
K. No Ad-Soyad Derece Yapıt Adı Yapıt Adı
106 Esmanur KARABIYIK 1. lik TResmanD1_a İsimsiz
191 Muzaffer Murat İLHAN 2. lik FM4101-3-Sevkat-Renkli Şevkat
29 Ramazan ÇIRAKOĞLU 3. lük TRrmzncD2_sari Sarı
13 Muhammet BAYRAM Mansiyon KediveKız Kedi ve Kız
26 Mehmet YILDIRIM Mansiyon EYE_4609 – YaprakSanatevi İsimsiz
8 Hatice YENİLMEZ Mehmet Arslan GÜVEN
Renkler Özel Ödülü
DSC_0576 İsimsiz
Sergilemeler
K. No Ad-Soyad Derece Yapıt Adı Yapıt Adı
4 Öznür ÇEVİK Sergileme ozcev_2_oyuncu_renkli Oyuncu
9 Bahri YURTSEVEN Sergileme SAM_2083 – muhasebe bürosu İsimsiz
14 Oğulcan TAŞLI Sergileme _DSC7284 – Oğulcan Taşlı İsimsiz
25 Sibel KURTOĞLU Sergileme SB0194-1-NEŞE-RENKLİ – Sibel Kurtoğlu Neşe
28 Suna YILMAZ Sergileme ç – suna yılmaz İsimsiz
46 Ayses UNGAN Sergileme TRaysesD2_yolda – Ayses AysKaraKorsan Yolda
49 Birol KIRAÇ Sergileme BK-1-BİSİKLETLİ _ÇOCUKLAR – Birol Kıraç Bisikletli Çocuk
60 Hasan Hüsnü ALMAS Sergileme DSC07439-01 – Hasan Hüsnü Almas İsimsiz
78 Ufuk SEFEROĞLU Sergileme US7541-2-19 Mayıs-Renkli – ufuk seferoğlu 19 Mayıs
96 Zerrin TAVŞAN Sergileme KOŞTURMACA – Zerrin tavşan Koşturmaca
97 Derviş ÖZCAN Sergileme DO4233-5-Tarhana Sevdalıları-Renkli – DERVİŞ ÖZCAN Tarhana Sevdalıları
99 Hüseyin OPRUKLU Sergileme HO1988-4-Dugun-Renkli – Huseyin Opruklu Düğün
104 Kazım KUYUCU Sergileme KK1923-3-SOKAK ve YASAM (1) İsimsiz
117 Mustafa KILINÇ Sergileme MK1453-Paylasma-renkli – Mustafa KILINÇ Paylaşma
129 Anıl Okan ZENGİN Sergileme AZ2234-4-BALAT-RENKLİ – Anıl Zengin Balat
129 Anıl Okan ZENGİN Sergileme AZ2234-1-İSTİKLAL-RENKLİ – Anıl Zengin İstiklal
142 Erkan VURAL Sergileme AYAZ-1_Cocuk_Olmak-Renkli – ERKAN VURAL Çocuk Olmak
149 Hakan YAMAN Sergileme HY0007_3_voleybolcular – Hakan Yaman Voleybolcular
168 Ayhan GÜVEN Sergileme AG1234-1-Kavun-Renkli – ayhan güven Kavun
174 Aygül ÖZTÜRK Sergileme balat sokaklari – aygül öztürk Balat Sokakları
233 Abdülcelil TOPALFAKIOĞLU Sergileme ceto_sokakta yaşam_insan-istanbul_2014 – Abdülcelil Topalfakıoğlu İnsan İstanbul
256 Cengizhan TÜRKOĞLU Sergileme CENKEZ7154-4-Alisveris_halleri-Renkli – Kezban Turkoglu Alışveriş Hayalleri
258 Erkan KÖKVER Sergileme EK2312_3_icimi_isitanlar_Renkli – nakre ko İçimi Isıtanlar
265 Sadun YALÇIN Sergileme irgandi – Aysun Ilcihan Irgandi
65 Yasemin BAHAR Sergileme SB3 – Yasemin Bahar İsimsiz
224 Burak TÜRK Sergileme BT1957-1-alin_yazisi – burak türk Alın Yazısı
88 Rabia BUDAK Sergileme RA3433-2-Sokak Oyuncagim-Siyah Beyaz – Rabia BUDAK Sokak Oyuncağım
123 Oğuz Miraç SÖNMEZ Sergileme koca mektep – OĞUZ SÖNMEZ Koca Mektep
147 İlknur ATLI Sergileme AT1234-4-kent-siyahbeyaz Kent
186 Ahmet GÖÇMEN Sergileme AG4242-2-Sokak-Siyahbeyaz – Eylül Göçmen Sokak
192 Gültekin KAYALAR Sergileme GK3740-2-Protesto-Siyah Beyaz – Gültekin Kayalar Protesto
268 Filiz KIRAT Sergileme FK1805_5_sokak_siyahbeyaz – Filiz Çeri Sokak